Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

 

___________________________________

   

 

 

 

AZUREE 41 Yılın Yatı Seçildi

Türkiye’nin ilk ve tek seri yelkenli tekne üreticisi Kıraça Holding’e bağlı şirketlerden Sirena Marine’nin yeni modeli Azuree 41, ‘Performance Cruiser’ kategorisinde yılın en iyi teknesi seçildi.

KIRAÇA Holding’e bağlı Türkiye’nin ilk ve tek seri yelkenli tekne üreticisi Sirena Marine’nin kendi yarattığı markası Azuree’nin son modeli Azuree 41, ‘Performance Cruiser’ kategorisinde en iyi tekne seçildi. İngiltere’nin en büyük denizcilik fuarı olan Southampton Boat Show’da gerçekleştirilen Sailing Today dergisinin düzenlediği ödül töreninde ‘Azuree 41’ rakipleri ‘Dehler 46, J/112E , Arcona 465 ve Maxi 1200’ü geride bırakarak büyük ödülün sahibi oldu.

   

______________________ 

   

Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Kiralık Yelkenli Teknede İdareli Su Kullanımı

Kiralık Yelkenli Teknede İdareli Su Kullanımı

Yelkenlide Su Kullanımı Yelkenli teknelerdeki su tankları kapasitesi, günlük kullanıma alışkın olduğumuz gibi kullanım için yeterli değildirler. Her denize girdikten sonra duş alınması, musluğu çok açık bırakarak bulaşıkların yıkanması, suyunuzun belkide 2 gün içinde bitmesine yol açabilir. Sadece koylarda konaklamalı seyir planınız varsa suyu idareli kullanmalısınız. Su yapıcı gibi sistemler,...