Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Yarıyıl Kupası Yalıkavak'taydı

TYF 2013 programında yer alan Yarıyıl Kupası'nın ilk bölümü, 200 optimist ve 115 laser sporcusunun katılımıyla 28 Ocak-01 Şubat arasında Yalıkavak Yelken Kulübü'nün ev sahipliğinde gerçekleşti.

 

.

yariyilkupasi2013tyf 







 


 

OPTİMİST VE LASER SINIFLARINDA ALINAN DERECELER:
OPTİMİST GENEL
1- Yücehan Aslan / Turgutreis Yelken Kulübü
2- Can Pehlivan / Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Haluk Çalın / Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
4-Rasim Yaşar / ARM Urla Yelken Kulübü
5- Onur Cemil Mandalinci / Turgutreis Yelken Kulübü

OPTİMİST KIZ
1- Fem Zeynep Ay / İstanbul Yelken Kulübü
2- Ece Göksu Gök / Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Melike Ece Kırmacı / Samsun Yelken Kulübü

OPTİMİST JUNIOR
1- Umut Kartal /  Turgutreis Yelken Kulübü
2-  Ece Asya İkizler / Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Efe Uçar /  İstanbul Yelken Kulübü

Laser Sınıfı : 

LASER 4.7 GENEL
1- Selim Hekimoğlu / Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
2- Asil Örgen / Çeşme Yelken İhtisas Kulübü
3-Anıl Çetin / Bodrum Belediye Yelken Kulübü

LASER 4.7 BAYAN
1- Ceren Saner / Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi
2- Deniz Dağdelen / Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- İrem Saner / Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi

LASER 4.7 JUNIOR
1-  Toygar Elmas / Çeşme Yelken İhtisas Kulübü
2- Uğur Esen / Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Berkay Abay / Foça Yelken Kulübü

LASER RADIAL GENEL
1- Pınar Kaynar / İstanbul Yelken Kulübü
2- Alp Rona Rodopman / Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Can Akdurak / Solo Yelken İhtisas Kulübü

LASER RADIAL BAYAN
1- Pınar Kaynar / İstanbul Yelken Kulübü
2- Ecem Güzel / Turgutreis Yelken Kulübü
3- Simge Serim / İstanbul Yelken Kulübü

LASER RADIAL GENÇ
1- Can Akdurak / Solo Yelken İhtisas Kulübü
2- İnanç Haliloğlu /  Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Ecem Güzel / Turgutreis Yelken Kulübü

LASER RADIAL MASTER
1- Eralp Hoşgör / Ferdi
2- Murat Önder Ergun / ARM Urla Yelken Kulübü
3- Taylan Bora / ARM Urla Yelken Kulübü

LASER STANDART GENEL
1- Mustafa Çakır / Heybeliada Su Sporları Kulübü
2- Onur Bilgen / İstanbul Yelken Kulübü
3- Utku Gönener / Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi

LASER STANDART GENÇ
1- Mehmet Haliloğlu / Konak Belediyesi Spor Kulübü
2- Altuğ Şenermen / Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Mustafa Onur Durak / İzmit Yelken Kulübü

 kaynak : tyf.org.tr