Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

BAYK Kış Trofesi II. Ayak Yarın

The Marmara, turizm sektörüne değer katan projelere destek verme misyonu doğrultusunda sponsor olduğu The Marmara BAYK Kış Trofesi II. Ayak yarışları 9-10 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.

.

baykkistrofesi Turizm sektörüne yaptığı katkılarını daha da ileriye taşımak üzere hareket eden The Marmara, yelken sporuna destek vermek üzere Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü Kış Trofesini destekliyor.

The Marmara, yelken sporuna yeni sporcular kazandırmayı ve bilinçli denizciler yetiştirmeyi hedef edinen B.A.Y.K’ın yanında yer alarak, Kış Trofesi yarışlarının gerçekleşmesine ve her geçen gün artan kaliteyle devam etmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

TEB Özel Bankacılık işbirliğiyle, The Marmara ana sponsorluğunda Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen yarışların iİki 19-20 Ocak 2013 tarihinde gerçekleştirildi. Yarışların ikinci ayağı ise 9-10 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Türkiye’de Özel Bankacılık geleneğini başlatan TEB, Özel Bankacılık alanındaki 20 yılı aşkın deneyimiyle yelken sporunu geniş kitlelere tanıtma ve sporun ülke çapında geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından bu yıl onikincisi düzenlenecek olan Türkiye’nin en uzun Yelken Kış Trofesi’ne destek veriyor.

THE MARMARA BAYK KIŞ TROFESİ 2013 PROGRAMI:

8 ŞUBAT CUMA

09:30-17:00 YARIŞ KAYIT-BAYK OFİS

9 ŞUBAT CUMARTESİ

09:30 BRIFING-BODRUM PİER BAYK LOKALİ

10:45 BASIN TEKNESİ HAREKET –ELELE TEKNESİ-MİLTA BODRUM MARİNA PETROL OFİSİ ÖNÜ

11:30 YARIŞ STARTI

18:00 1.AYAK ÖDÜL TÖRENİ-BODRUM PİER BAYK LOKALİ

10 ŞUBAT PAZAR

09:30 BRİFİNG-BODRUM PİER BAYK LOKALİ

10:45 BASIN TEKNESİ HAREKET-ELELE TEKNESİ-MİLTA BODRUM MARİNA PETROL OFİSİ ÖNÜ

11:30 YARIŞ STARTI

 

kaynak : Vira Haber