Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Federasyon Kupası Mersin'de

21-27 NİSAN 2013 tarihinde Türkiye Yelken Federasyonunun önderliğinde, 200 adet optimist sınıfı tekne, 100 adet laser sınıfı tekne ile toplam 300 sporcu, 60 hakem, 50 kulüp yöneticisi ve antrenör eşliğinde, Mersin Yelken İhtisas ve Yat Spor Kulübü ev sahipliğinde binlerce Mersinli izleyiciyi misafir edecektir.

.

mersinyelkenkulubuyarislari 2013 akdeniz oyunları ile ön plana çıkan Mersin'de düzenlenecek Türkiye Yelken Federasyonu Kupası yelken yarışları, şirketinizin tanıtımı için önemli bir fırsattır. Sponsor olarak vereceğiniz destek, yelken yarışlarına ve markanıza değer katacaktır. İletişim için Mersin Yelken Kulübü'ne başvurabilirsiniz. 

Mersin Yelken İhtisas ve Yat Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı

Utku ENER


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .