Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Medex Dalış ve Balıkçılık Fuarı 

28 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında 6. kez düzenlenecek olan Ülkemizin ve Akdeniz çanağının en büyük dalış ve olta balıkçılığı fuarı “MEDEX İSTANBUL 2013 Dalış, Balıkçılık ve Su Sporları Fuarı İstanbul Fuar Merkezi 11. Hall'de yapılacak.

.

medexistanbulfuari
 


Sualtı, Sportif Balıkçılık ve Su Sporları alanında ülkemizin ve Akdeniz çanağının en büyük tüketici fuarı, Dünyanın sayılı fuarları arasında yer alan fuar kapsamında sualtı, su sporları ve olta balıkçılığı, dalış ekipmanları ve şişme bot, dıştan takma motorlar, yurtiçi ve yurtdışı dalış ve doğa turları, dalış merkezleri, dalış okulları, sportif balıkçılık, sualtı avcılığı tanıtılacak aynı zamanda dalış turizmi ,denizlerimizin, doğal hayatımızın korunması, balıkçılık ve sualtı sporlarında malzeme kullanımı, konularında ulusal ve uluslararası uzmanların farklı konularda konuşmacı olarak katılacağı katılımcı, eğitim ve tanıtım seminerleri düzenlenecektir.

2013 YILINDA TÜM MARKALARIYLA SUALTI AVCILIĞI, OLTA BALIKÇILIĞI SEKTÖRÜ BU FUARDA…

Özellikle dalış sektöründe uluslararası alanda adını dünyanın en iyi fuarları arasına yerleştiren MEDEX geçen yıl olta balıkçılığı sektörünün fuarda yer alması ile birlikte genişlemeye ve büyümeye devam etmektedir. Sualtı avcılığı ve Olta balıkçılığının deniz ve tatlı su avcılığı bünyesinde Türkiye nin en büyük Su sporları fuarı olmuştur.

SEKTÖRE AİT DÜNYANIN EN İYİ MARKALARI MEDEX FUARINDA…

Özellikle dalış ve olta balıkçılığı sektöründe ithal ve yerli üretim ekipmanlar, aksesuarlarve 2013 yılının en göz alıcı modelleri, fuar sipariş avantajlarıyla sizlerle buluşacak.

MEDEX 2013 FUARINDA İLK KEZ DIVE FASHION SHOW…

Dalış ekipmanları için ilk defa kurulacak podyumda “MEDEX FASHION SHOW” gerçekleştirilecektir. Scuba ve Serbest dalış kıyafetleri sponsor firmaların defile programları ve ünlü mankenlerin şovları ile nihai tüketicilerin ve sektörün beğenisine sunulacaktır.

MEDEX ETKİNLİKLERİ KATILIMCI VE ZİYARETÇİLERİ DOYURACAK…

Fuarda sualtı fotoğrafına gönül verenler için Tahsin Ceylan tarafından her gün work shop verilecektir. Geçen sene olduğu gibi “KONUŞAN SUALTI” kapsamında 4 gün boyunca mağara dalışlarından sertifikasyon sistemlerine birçok konuda seminerler verilecektir. Oluşturulacak “DIVE ZONE alanında dalış okulları ve sertifikasyon sistemleri ile görüşerek, tatilinize ve dalış eğitiminize yön verebileceksiniz. Sergiler ve Medex Party ile desteklenecektir.

medex istanbul 1

kaynak : www.medexistanbul.com 


Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .