Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Karamürsel Yelken Okulu 

Karamürsel Yelken Kulübü Başkanı Naci Toksoy, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette konuşan Yıldırım, Karamürsel'in yelken sporuyla bütünleşmesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, ilçede su sporlarına olan ilgilinin her geçen gün arttığını kaydetti.

.

karamurselyelken
 


 

Toksoy da kulüplerinin katıldıkları yarışmalarda Karamürsel'iyi başarıyla temsil ettiğini ifade ederek, çalışmalarına kış döneminde de devam ettiklerini bildirdi. Öğrencilere ücretsiz yelken kursları verdiklerini dile getiren Toksoy, "Karamürsel'de yelken okulu açacağız. Bu projeyle ilçemizdeki ilk ve orta öğretim okul öğrencilerini yelken ve denizle tanışmalarını sağlayacağız. Yelken sporuna eş olarak diğer deniz sporlarının da Karamürsel'de yaygınlaşması için elimizden gelen çalışmaları yapacağız. Sporlar içinde önemli bir yeri olan yelken, bu sporu yapan kişiye kişisel öz güven ve karar verme yeteneği kazandırmaktadır. Bu sporu yapanlar yaşamlarında ve iş hayatında başarılı insanlar olmaktadır" diye konuştu.

kaynak : Anadolu Ajansı


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .