Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Kalamış'ta Sportboats Yarışı

Boyları 6 ile 8.5 metre arasında ve ağırlıkları en fazla 1600 kg olabilen yelkenli teknelerin yarışı bu haftasonu Kalamış'ta başlıyor. 2013 yılı içerisinde trofe olarak toplam 11 yarış yapılması planlanıyor. 

.

sportboats
 
Sportboats'ların ilk yarışı 31 Mart Pazar günü Kalamış Yelken Kulübü'nde başlayacak ve gün içerisinde 3 yarış yapılması planlanacak. 

Diğer yarışlar 20 Nisan , 12 Mayıs, 9 Haziran tarihlerini takiben devam edecek.


Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .