Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

BMW Yelken Festivali 5 Mayıs'ta

Birçok prestijli yelken yarışının ve yat kulübünün destekçisi olan ve aynı zamanda BMW Sailing Cup International yelken yarışlarını düzenleyen BMW, İstanbul’da düzenlenen BMW Bosphorus Sailing Fest ile geçen sene olduğu gibi bu sene de tüm yelken tutkunlarını bir araya getiriyor.

.

bmwsailingfest

 

 

 

 


 

BMW Bosphorus Sailing Fest, 14 Nisan 2012’de tüm İstanbullulara unutulmaz bir tecrübe yaşatmıştı. Bu sene de 5 Mayıs 2013, Pazar günü aynı heyecanı ve keyfi yaşatmaya hazırlanıyor. Bir yanda İstanbul Boğazı’nı süsleyen yelkenli teknelerin yarışı, diğer yanda Bebek Parkı’nda kurulacak festival alanındaki renkli aktiviteleriyle BMW Bosphorus Sailing Fest uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

Geçen yıl yarışlara 85 yelkenli yat kayıt yaptırmıştı.


Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .