Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Galatasaray ile ilgili tweet attı, ortalık karıştı

Fenerbahçe Yelken takımında görev yapan Ceren Celayir'in Real Madrid maçında Galatasaray ile ilgili attığı tweetler başına dert açtı.

.

cerencelayir 

Galatasaray - Real Madrid maçı sırasında sarı-kırmızılı takım lehine mesajlar atan Celayir’i hedef tahtasına oturtan Fenerbahçeli taraftarlar yelkencinin kulüpten kovulmasını istedi.

Daha önce de aynı sebepten kulübüyle ilişiği kesilen Fenerbahçe Kürek takımı sporcusu Hakan Soylu ile ilgili sarı kırmızılı kulübün Su Sporları Başkanı Semih Haznedaroğlu, G. Saray’ın şampiyonluğunu kutlarken sporcusu oldukları Fenerbahçe’ye hakaret eden kürekçi Hakan Soylu ve yelkenci Ceren Celayir konusunda rakiplerini haklı buldu.

Haznedaroğlu yaptığı açıklamada, “Eğer klasları bizde yarışacak durumda ise bize gelmelerini tabii ki isteriz. Gelip gönül verdikleri takımın başarısı adına yarışmalarını isteriz. Galatasaray’ın kapısı iki sporcuya da açık.” dedi.

Kaynak: HürriyetÇok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .