Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

EKER-BYK trofesi hız kesmiyor!

Mart ayında başlayan trofenin 3. Ayak yarışları 12 Mayıs 2013 Pazar günü Mudanya Arnavutköy Limanı’nda yapılacak. 

.

ekerbyktrofe  

Bursa Yelken Kulübü ve Eker’in sponsorluğu ile hayata geçirilen Eker-BYK trofesi sürüyor. 12 Mayıs 2013 Pazar günü yapılacak olan Trilye Kupasına 4 ayrı sınıfta 12 tekne ve 100’e yakın yelkencinin katılması bekleniyor.

Geçen sene il programında olan, bu sene Türkiye Yelken Federasyonu'nun açık yarış statü programına aldığı yarışlar, Bursa ve Mudanya’nın yelkenciliğin yeni merkezi olması yolunda gittiğini gösteriyor.

Eker-BYK Trofesi 2013 Programı:

12 Mayıs 2013 Pazar Trilye Kupası
29-30 Haziran 2013 Uludağ Kupası
29 Ekim 2013 Salı Cumhuriyet Kupası
10 Kasım 2013 Pazar Gemlik Atatürk’ü Anma Kupası
1 Aralık 2013 Pazar Körfez Kupası


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...