Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Son durak D-Marin Turgutreis oldu

Doğuş Grubu’na bağlı olarak, D-Marin Marinalar Grubu dahilinde faaliyet gösteren ve 10. hizmet yılını geride bırakmaya hazırlanan D-Marin Turgutreis Rusya Volvo Yelken Yarış Haftası kapsamında 35 yelkenliyi ağırladı.

.

volvoyaris2 

Hizmete girdiği günden bu yana, düzenlediği ve ev sahipliği yaptığı pek çok organizasyonla Bodrum sakinlerine ve misafirlerine eşsiz bir sosyal yaşam alanı sunan D-Marin Turgutreis, 2 Mayıs Perşembe akşamı, bu yıl 13’üncüsü 27 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Rusya Volvo Yelken Yarış Haftası kapsamında 35 yelkenli tekne ve 200 Rus yarışçıyı ağırladı. Yelkenlilerin Kos, Kalymnos, Leros rotasını izlediği yarışın son durağı D-Marin Turgutreis oldu.

Volvo Rusya’nın en büyük amatör yelken yarışı olan ve Avusturya’dan Phoenix Yatçılık ile Rusya Yatçılık Merkezi iş birliğiyle düzenlenen Rusya Volvo Yelken Yarış Haftası, her yıl profesyonel yelken şampiyonlarını ve birçok ünlü Rus iş adamını yarışlar kapsamında bir araya getiriyor.

75 m'ye kadar 550 yat bağlama ve 150 karada park kapasitesi ile hizmete girdiği günden bu yana konuklarına en yüksek standartlarda hizmet sunan D-Marin Turgutreis, 10. hizmet yılını geride bırakmaya hazırlanırken Ege ve Akdeniz'in eşsiz koylarına açılan yatçıların gözde destinasyonlarından biri olmaya devam ediyor. D-Marin Marinalar Grubu’nun da ilk marinası olma özelliği taşıyan D-Marin Turgutreis; marinacılık alanındaki tecrübesi ışığında, yeni atılımlarıyla önümüzdeki günlerde de adından söz ettirmeye devam edecek.

Kaynak: virahaber.com


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...