Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Pirat 75. Yıl Uluslararası yarışları sonuçlandı

TYF 2013 programında yer alan Pirat 75. Yıl Uluslararası yarışları toplam 8 ülke ve 128 teknenin katılımıyla 10-12 Mayıs tarihleri arasında Almanya'nın Berlin şehrinde yapıldı.

.

pirat75yil Türkiye'den 4 ekibin mücadele ettiği yarışlarda Murat Suntay - Gökmen Eriş ekibi genel sıralamada şampionayı 16. sırada tamamladılar. İlk gün yarışları ardından 34. olarak Gold gruba kalan ekip, ikinci gün yapılan yarışlarda 6. olarak en iyi derecesini yaptı. Gold grupta yarışan diğer ekip Çağlan Kuruner - Caner Özkan ise şampiyonayı 65. sırada tamamladılar. Silver grupta yarışan Alper Ekim - Atakan Denizer ekibi 104. ve Burçin Ahıskal - Özgür Üçer ekibi ise 112. olarak şampiyonayı tamamladılar.

Yarışan ekiplerimizi tebrik ederiz.


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .