Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Pirat 75. Yıl Uluslararası yarışları sonuçlandı

TYF 2013 programında yer alan Pirat 75. Yıl Uluslararası yarışları toplam 8 ülke ve 128 teknenin katılımıyla 10-12 Mayıs tarihleri arasında Almanya'nın Berlin şehrinde yapıldı.

.

pirat75yil Türkiye'den 4 ekibin mücadele ettiği yarışlarda Murat Suntay - Gökmen Eriş ekibi genel sıralamada şampionayı 16. sırada tamamladılar. İlk gün yarışları ardından 34. olarak Gold gruba kalan ekip, ikinci gün yapılan yarışlarda 6. olarak en iyi derecesini yaptı. Gold grupta yarışan diğer ekip Çağlan Kuruner - Caner Özkan ise şampiyonayı 65. sırada tamamladılar. Silver grupta yarışan Alper Ekim - Atakan Denizer ekibi 104. ve Burçin Ahıskal - Özgür Üçer ekibi ise 112. olarak şampiyonayı tamamladılar.

Yarışan ekiplerimizi tebrik ederiz.


Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .  

Ayvalık - Çeşme Arası Seyir

Ayvalık - Çeşme Arası Seyir

Ayvalık – Çeşme Arası Seyir Ayvalık – Çeşme arasında güneye doğru seyir genellikle sakin geçecektir. Kuzeyli rüzgarlar hakimse, Midili Adası’na yakın seyirden sonra, Karaburun’a kerteriz alabilirsiniz. Ayvalık-Çeşme arası AZUREE 33 ile sert hava seyri Bu rotada, 1 Eylül’den sonra yani av mevsiminde, geceleri balıkçıların gözleri kör eden ışıklı teknelerine dikkat...