Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Bosphorus Cup 2013'te tarih 31 Mayıs saatler CORUM

Her sene dünyadan yelken severlerin takip ettiği American Express Bosphorus Cup yelken yarışları bu yıl da, 12. senesini dünyaca ünlü İsviçre markası CORUM sponsorluğunda gerçekleştirecek.

 

.

amex2013 Ünlü Fransız yelkenci Lionel Pean'ın da katılacağı American Express Bosphorus Cup 2013'ün heyecanlı anlarını yakalamak için de ünlü İspanyol fotoğraf stüdyosu "Martinez Studio" İstanbul'a geliyor.

Dünyaca tanınan fotoğrafçı Nico Martinez ve oğlu Pedro tarafından kurulmuş olan Martinez Studio, yelken etkinliklerindeki hız ve kalitesiyle ilgi çekiyor.

Yarış Programı:

29 Mayıs Çarşamba  Skipperlar için Teknik Toplantı

30 Mayıs Perşembe  Antreman Yarışı

31 Mayıs Cuma        2 Adet Şamandıra Yarışı

1 Haziran Cumartesi Boğaz Yarışı

2 Haziran Pazar       2 Adet Şamandıra Yarışı


 


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .