Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Biz iSail kullanıyoruz, ya siz?

iSail Bilişim Atölyesi tarafından tasarlanan ve hem iPhone hem iPad için geliştirilen yarış ve gezi amacıyla kullanabileceğiniz profesyonel bir navigasyon uygulaması.

İstanbul yarış filosunda birkaç teknede kullanılan uygulama, eklediğiniz şamandıra, start hattı ve waypoint’leri harita üzerinde görmenizi sağlar. Gideceğiniz waypoint’in kaç derecede olduğu, ne kadar mesafenizin kaldığı gibi bilgileri anında görebileceğiniz gibi gerçek rüzgar açısı, anlık hızınız, anlık açınız gibi sizi yarışta destekleyecek bir çok bilgiye de kolayca ulaşırsınız.

Kayıt yapmanız için geliştirilen track menüsüyle rotanızı kaydedebilir, seyir ya da yarıştan sonra en yüksek hızınız, ortalama hızınız, mesafe gibi bilgilere erişir, ekibinizle paylaşabilirsiniz.

Başka bir uygulamaya gerek kalmadan iSail içerisinde bulunduğunuz konumun 4 günlük rüzgar tahminlerini alabilirsiniz. 

Özellikle yarışçılar için start saati özelliği ile sürekli saate bakmak zorunda kalmadan 10,5,4 ve 1 dakika olarak ayarlayabilir, sadece iSail’den gelen geri sayım seslerini dinleyebilirsiniz. Ayrıca iSail içerisinde çektiğiniz resimleri üzerinde o anki hızınız ve açı bilgileriniz ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.


.

isail2 
 


 
 

 

Vakit geçirmeden uygulamayı edinmenizi tavsiye ederiz, rakipleriniz siz bu yazıyı okurken indirdiler bile J


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .