Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Bakan Kılıç'tan taziye mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, İngiliz şampiyon yelkenci Andrew Bart Simpson'ın ölümü nedeniyle İngiltere'deki mevkidaşına üzgün olduğunu belirten bir taziye mesajı yolladı.

.

artemis2 
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, İngiliz şampiyon yelkenci Andrew Bart Simpson'ın ölümü dolayısıyla İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Hugh Robertson'a taziye mesajı gönderdi.


Bakan Kılıç, gönderdiği taziye mesajında, efsane yelkenci Andrew Bart Simpson'ın elim bir kaza sonucu hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendiğini belirtti.

Olimpik sporcuların kolay yetişmediğini belirten Kılıç, mesajında: "Bu kaybın, hem İngiliz halkının, hem de olimpiyat dünyasının bir kaybı olduğunu belirtmek isterim. Sizin nezdinizde, bu elim kazada hayatını kaybeden sporcunuzun ailesi ile yakınlarına ve tüm İngiliz halkına, Türk halkı ve şahsım adına en samimi taziyelerimi iletiyorum.” dedi.


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .