Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Bakan Kılıç'tan taziye mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, İngiliz şampiyon yelkenci Andrew Bart Simpson'ın ölümü nedeniyle İngiltere'deki mevkidaşına üzgün olduğunu belirten bir taziye mesajı yolladı.

.

artemis2 
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, İngiliz şampiyon yelkenci Andrew Bart Simpson'ın ölümü dolayısıyla İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Hugh Robertson'a taziye mesajı gönderdi.


Bakan Kılıç, gönderdiği taziye mesajında, efsane yelkenci Andrew Bart Simpson'ın elim bir kaza sonucu hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendiğini belirtti.

Olimpik sporcuların kolay yetişmediğini belirten Kılıç, mesajında: "Bu kaybın, hem İngiliz halkının, hem de olimpiyat dünyasının bir kaybı olduğunu belirtmek isterim. Sizin nezdinizde, bu elim kazada hayatını kaybeden sporcunuzun ailesi ile yakınlarına ve tüm İngiliz halkına, Türk halkı ve şahsım adına en samimi taziyelerimi iletiyorum.” dedi.


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...