Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Arsız yelken takımı mücadelede

Aldığı kupalarla, kupa “ ARSIZ” ı olarak ün yapan ARVENTO ARSIZ YELKEN TAKIMI Bodrum Açıkdeniz Yat Klubü BAYK ) tarafından düzenlenen 2013 Kış Trofesi yarışlarında mücadele etmeye devam ediyor.

.

arvento 

 

04-05 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen 6.ayak yarışlarında IRC – B3 grubunda birinci olan Arvento takımı, bu sonuçla beraber trofe de ki dördüncü birinciliğini de kazanmış oldu.

Trofenin yanı sıra sadece üç kişilik ekiplerden oluşan takımların yarıştığı ” Bayk Trio Trofe’de” de mücadele eden ekip bu yarışlarda da üçüncü olarak, iki kupayı birden evine götürmeyi başardı.

Türkiye’nin en uzun soluklu yelken yarışı olma özelliği taşıyan BAYK Kış Trofesi, 25-26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan son ayak yarışları ile sona erecek.

Yelken yarışlarında da bir marka olarak konumlanan ve Mobil takip sistemleri alanında faaliyet gösteren bir Türk teknoloji şirketi olan Arvento Mobile Systems; araç takip ve filo yönetim sistemleri, kişi ve nesne takip sistemleri, M2M çözümleri ve tekne takip sistemleri alanlarında faaliyet gösteriyor.

Türkiye’de ve dünyada, mobil takip sistemleri alanında yazılım ve cihaz üreten ve bunu müşterilerine paket halinde sunabilen sayılı şirket arasında yer alan Arvento, araç takip sistemleri alanında Türkiye’de pazar lideri konumundadır ve Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Ortadoğu, CIS ülkeleri ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgede 22 ülkede daha faaliyet gösteriyor.

Kaynak: virahaber.com