Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Arsız yelken takımı mücadelede

Aldığı kupalarla, kupa “ ARSIZ” ı olarak ün yapan ARVENTO ARSIZ YELKEN TAKIMI Bodrum Açıkdeniz Yat Klubü BAYK ) tarafından düzenlenen 2013 Kış Trofesi yarışlarında mücadele etmeye devam ediyor.

.

arvento 

 

04-05 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen 6.ayak yarışlarında IRC – B3 grubunda birinci olan Arvento takımı, bu sonuçla beraber trofe de ki dördüncü birinciliğini de kazanmış oldu.

Trofenin yanı sıra sadece üç kişilik ekiplerden oluşan takımların yarıştığı ” Bayk Trio Trofe’de” de mücadele eden ekip bu yarışlarda da üçüncü olarak, iki kupayı birden evine götürmeyi başardı.

Türkiye’nin en uzun soluklu yelken yarışı olma özelliği taşıyan BAYK Kış Trofesi, 25-26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan son ayak yarışları ile sona erecek.

Yelken yarışlarında da bir marka olarak konumlanan ve Mobil takip sistemleri alanında faaliyet gösteren bir Türk teknoloji şirketi olan Arvento Mobile Systems; araç takip ve filo yönetim sistemleri, kişi ve nesne takip sistemleri, M2M çözümleri ve tekne takip sistemleri alanlarında faaliyet gösteriyor.

Türkiye’de ve dünyada, mobil takip sistemleri alanında yazılım ve cihaz üreten ve bunu müşterilerine paket halinde sunabilen sayılı şirket arasında yer alan Arvento, araç takip sistemleri alanında Türkiye’de pazar lideri konumundadır ve Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Ortadoğu, CIS ülkeleri ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgede 22 ülkede daha faaliyet gösteriyor.

Kaynak: virahaber.com
Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .  

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .