Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Marmara Yat Rallisi 15 Haziran'da

Marmara Açık Deniz Yat Kulübü tarafından düzenlenen Marmara Yat Rallisi MAYRA 2013'ün 15 Haziran-23 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

.

mayra2013 

Bu yıl ilk kez Enez Limanı’nın da dahil edildiği program yaklaşık 15 yelkenli ve 30 kişilik grupla Enez'e demirledikten sonra, Edirne'ye gelecek ve tarihi ve kültürel kent Edirne'yi gezecekler.

Yatların İstanbul, Pendik Marin Türk marinasında 15 Haziran 2013 tarihinde toplanmasından sonra başlayacak olan rallinin programı: Esenköy, West İstanbul Marina, Bandırma, Marmara Adası, Çardak, Enez (Edirne gezisi) ve kapanışın yapılacağı Gökçeada şeklinde 9 gün olarak planlanıyor.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi de, yaptığı açıklamada amacın Edirne'yi dünyaya tanıtmak olduğunu belirterek, MAYRA 2013 için gerekli her türlü desteğe hazır olduklarını kaydetti. 


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...