Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Tüm dünya Palmarina'yı konuşuyor

Son teknoloji mega yat rıhtımlarından kendi alanının rakipsiz markası olan yerli ve yabancı restoran ve barlara kadar dünyanın en iyileri Palmarina Bodrum’da bir araya geliyor.

.

palmarina 

 

Palmali Grup bünyesinde Mayıs 2011’den itibaren misafirlerini ağırlayan ve aynı süreçte renevasyonu devam eden Palmarina Bodrum, yenilenen yüzü ile bu sene bambaşka bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Yepyeni mimarisi, artan mega yat kapasitesi, alışveriş merkezi alanına eklenen yeni markaları ve lüks yeme – içme üniteleri ile misafirlerini bekleyen Palmarina Bodrum, bir marinadan çok daha fazlasını vaat ediyor.

Palmarina Bodrum, eğlence adası olan “Old City”de buluşturduğu yeme-içme ve eğlence sektörünün bir numaralı isimleri ile bu yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Ünlü İtalyan restoranı Cipriani ile Ege ve Dünya mutfağının en leziz ve prestijli restoranlarından eğlencesi ile ünlü Billionaire Club’a, plaj şıklığının bir numaralı adresi olan Billionaire Couture’a ve daha pek çok marka zincirine kadar dünyanın en iyileri Palmarina Bodrum’da bir araya geliyor. 700 m²’lik deniz suyu havuzu, 12.000 m²’lik yeşil ve ağaçlandırılmış peyzaj alanının yanı sıra, modern süs havuzları içinde 57 mağazalık çarşı bölümü ile lüks segment markalardan günlük yaşamda ihtiyacınız olan tüm markalara kadar farklı grupları bir araya getiriyor.


Palmarina Bodrum, gün içerisinde ve her akşam sunduğu farklı etkinliklerle konsept bir marinanın yanında bir yaşam alanı olarak da konumlanıyor. Yaz boyu farklı konser serileri, çocuklara ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyen büyüklere yönelik sunduğu aktiviteleri, oyun ve sergi alanları, farklı şovları ile yazın sıcaklığını ve coşkusunu yaşayabileceğiniz bir alan sunan Palmarina Bodrum, sizlere unutulmaz bir yaz vaat ediyor.


Sunduğu eğlence dünyasının yanı sıra Türkiye’nin tek yüksek kapasiteli mega ve giga yat konaklama limanı olan Palmarina Bodrum, 2013 sezonundan itibaren çeşitli boylardaki yelkenli ve Motor Yatların yanı sıra 69 adet 40 m ve üzeri mega yatlara bağlama ve yıl boyu konaklama imkanı veriyor. Tam donanımlı kara “çekek” sahasında ise maksimum 45 m boya kadar 150 tekneye de teknik servis hizmeti veriyor. Tüm markalarıyla 12 ay boyunca hizmet vermeye hazırlanan Palmarina Bodrum Türkiye’nin en güvenli ve tek mega yatmarinası olarak farklılığını ortaya koyuyor. Marina bünyesinde yer alan ve gruba ait olan yat ve concierge acentesi ve yat sigorta firması sayesinde, yat sahipleri her türlü ihtiyaçlarını marina içerisinden karşılayabiliyor. Palmarina Bodrum, emniyetli ve korunaklı limanı sayesinde, her türlü hava şartında bile yatlara benzersiz bir koruma alanı sunuyor.

 

Kaynak: turizminsesi.com
 


Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Ayvalık - Çeşme Arası Seyir

Ayvalık - Çeşme Arası Seyir

Ayvalık – Çeşme Arası Seyir Ayvalık – Çeşme arasında güneye doğru seyir genellikle sakin geçecektir. Kuzeyli rüzgarlar hakimse, Midili Adası’na yakın seyirden sonra, Karaburun’a kerteriz alabilirsiniz. Ayvalık-Çeşme arası AZUREE 33 ile sert hava seyri Bu rotada, 1 Eylül’den sonra yani av mevsiminde, geceleri balıkçıların gözleri kör eden ışıklı teknelerine dikkat...