Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Hafta sonu yarışın adresi Pendik

4.PYK-Marinturk Kupası 2013, 18 – 19 Mayıs tarihlerinde Pendik’te yer alan Marinturk İstanbul City Port marinada, Pendik Yelken Kulübü ile birlikte organize ediliyor.

4.PYK-Marinturk Kupası, tarih olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nda yapılacak olması ile de ayrı bir anlam kazanıyor.

Co-sponsorları Özel Bölge Hastanesi ve Simit Sarayı olan yarışta 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü Pendik’ten başlayarak coğrafi rotada yarışacak olan tekneler, 19 Mayıs 2013 Pazar günü ise şamandıra yarışında performanslarını sergileyecekler. 

Yarışa katılacak tüm tekneler; Marinturk İstanbul City Port’ta buluşarak bir noktadan hareket edecek ve PYK-Marinturk Kupası süresince kendilerine ayrılmış olan aynı iskelede bağlı bulunacaklar. 

.

pyk20132 
 IRC1, IRC2, IRC3, IRC4 ve Yelken Tutkunları sınıflarında yapılacak olan yarışlar tüm deniz ve yelken tutkunlarını bir araya getirecek. PYK-Marinturk Kupası ödül töreni, 19 Mayıs 2013 tarihinde yarış bitiminde Marinturk İstanbul City Port’ ta gerçekleştirilecek.


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .