Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Koç Spor Şenlikleri başlıyor

Her yıl yapılan geleneksel Koç Spor Şenlikleri Yelken dalı aktiviteleri İstanbul Yelken Kulübü’nde 18-19 Mayıs 2013 günlerinde yapılıyor. Eş Platu 25 teknelerle yapılacak yarışta, ilk gün eleme serileri, ikinci gün ise final serisi gerçekleştirilmesi planlanıyor. 

.

kocsenlikleri 

Yarışların Yönetimini Hırvat Uluslararası Hakem Never Baran yaparken yardımcılıklarını Türkiye'den Yalçın Gürkan ve Burak Celek yapacaklar.

Yarışlara katılacak Koç Gurubu Şirketleri:

 

Opet Fuchs - 2

Tüpraş

YKB Adios

Tofaş

Aygaz - 1

Ford Kuqa

Opet

Ford Custom

Aygaz - 2

Arçelik - 1

Opet Fuchs - 2

Setur

Arçelik - 2

YKB Yeşil Takım

Koç Holding


Tüm ekiplere başarılar dileriz.Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...