Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Koç Topluluğu Şenlikleri'nde Ford Otosan üstünlüğü

Geleneksel Koç Topluluğu Şenliklerinin Yelken Spor Dalı Yarışmaları, 18-19 Mayıs tarihlerinde İstanbul Yelken Kulübü ev sahipliğiyle yapıldı. Yarışa katılan 15 Koç Grubu şirketi hafif rüzgarda kıyasıya mücadele etti. 

.

kocsenlik2013 

Yarışın ilk gününde A grubunda 3 yarış yapıldı. B grubu eleme serilerine geçilince zaten hafif olan rüzgar ancak 2 yarışa izin verdi. 19 Mayıs Pazar günü ise B grubunun eksik kalan yarışı ile başladı. A grubundan 5, B grubundan 4 teknenin finale çıkmasıyla, final serileri başladı. 

Saat 17:30’a kadar rüzgar beklendi ve final serileri 2 yarış ile tamamlandı. Yarışların favorisi olarak gösterilen Ford Otosan ekipleri birincilik ve üçüncülük elde ederken, Setur ise ikincilik ile yetindi. 

Yarışların ödülleri 9 Haziran günü Koç Tesisleri’nde verilecek.

Dereceye giren tüm ekipleri kutlarız. 


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...