Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Yelken Ve Tatil Birleşirse...

Marmaris’ten başlayan haftalık yelken eğitimi programı ile hem tatil yapacak hem de  yepyeni dostluklar edineceksiniz. Gündüzleri denizciliği ve yelkenciliği keyifle öğrenirken, akşamları ise adalarda keşfedilmemiş salaş Yunan lokantalarında unutulmaz mezelerin ve deniz mahsullerinin tadına varacaksınız. 

.

turuncusailing
 YelkenOkulu.com ile “Tatilde Yelken Eğitimi”!

İstanbul’daki yoğun iş temponuzu bırakıp, hayallerininizin ve tutkularınızın  peşinde Marmaris’te yelken açın. Marmaris çıkışlı, Yunan Adaları’nda teknede konaklamalı yelken eğitimleri düzenliyoruz. Hem de bu tatillerde uluslar arası IYT kaptanlık ehliyetlerini alma fırsatı yaratıyor.

turuncusailing2

Tatilde Yelken Keyfi 

Kurumsal hayat artık bizi çok yoruyor, sınırlarımızı zorluyor…Ve maalesef ülkemizde her 100 kişiden sadece 5’i bir hobi sahibi. Oysaki bu, hayata keyifle tutunabilmek için en iyi ödül. Artık sizde hayallerinizi ertelemeyin. Bu sene bir şeyleri değiştirin. Mesela tatil yapma şeklinizi. Bütün senenin yorgunluğunu ve stresini çok güzel bir yelkenli teknede, Ege’nin muhteşem koylarında gün be gün gezerek ve bir yandan yelkenli tekne kullanmayı öğrenerek geçirin. Hayatınıza unutulmaz bir deneyim katın… Dinginliğin sınırlarını zorlayın, hiç görmediğiniz yıldızları keşfedin, salaş ege balıkçılarında özel lezzetler tadın, yepyeni bir hayatın kapısını aralayın. Ve tüm bunları yaparken yelkenciliği öğrenin, iyi bir denizci olun… Biz yıllardır parçası olduğumuz kurumsal hayata rest çekip tatile taşındık, bu sene sizi de misafirliğe bekliyoruz. Hadi artık kendiniz için bir adım atın, hayallerinizi ertelemeyin…

Marmaris'ten Çıkış Bir Hafta Denizde Yaşam 

Marmaris’ten başlayan haftalık program, her gün farklı bir Yunan Adası’na yelken açarak devam ediyor. Yepyeni dostluklar edinen katılımcılar, gündüzleri denizciliği ve yelkenciliği keyifle öğrenirken, akşamları ise adalarda, keşfedilmemiş salaş yunan lokantalarında unutulmaz mezelerin ve deniz mahsullerinin tadına varıyor, hatta Yunanlı dostlarla halaylar çekiyor, sirtaki dansları yapıyorlar.. 

İletişim :

0532 297 28 68

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.