Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Doğuda Hayat Doğada!

1. Doğu Anadolu Gençlik Festivali (DAP-FEST) Erzurum’un Uzundere ilçesinde düzenlendi. DAP-FEST Projesi kapsamında gönüllü gençler su kanosu, yelken, dağ bisikleti, rafting gibi doğa sporlarını yapma fırsatı buldu.

.

dapfest 
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen ve Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen 1. Doğu Anadolu Gençlik Festivali (DAP-FEST) Erzurum’un Uzundere ilçesinde düzenlendi.

Türkiye’nin yanı sıra Litvanya, Güney Kore, Türkmenistan ve Fransa gibi farklı ülkelerden 350 gönüllü genç Erzurum’da bir araya geldi. 15-19 Mayıs arasında düzenlenen DAP-FEST Projesi kapsamında gönüllü gençler su kanosu, yelken, dağ bisikleti, rafting gibi doğa sporlarını yapma fırsatı buldu. Festivale katılan gönüllü gençlerden Muhammet Ataibis, bakanlığa teşekkür ederek; çok eğlendiklerini, doğa sporları yapma fırsatı bulduklarını ve değişik ülkelerden gelen gençlerle tanıştıklarını söyledi.


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .