Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

8. Dünya Süper Yat Ödülleri sponsoru D-Marin

D-Marin Marinalar Grubu, 04 Mayıs Cumartesi günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerini bulan ve yatçılık dünyasının Oskarları olarak kabul edilen ‘World Superyacht Awards’a (8. Dünya Süper Yat Ödülleri) sponsor oldu.

.

dmarin Çırağan Sarayı’nın ev sahipliği yaptığı 8. Dünya Süper Yat Ödülleri, 4 Mayıs Cumartesi gecesi düzenlenen görkemli törenle sahiplerini buldu. D-Marin Marinalar Grubu’nun gümüş kategoride sponsor olduğu törende, D-Marin Marinalar Grubu CEO’su Matthew Bate, ’39 m+ Yelkenli Tekne” kategorisinde ödül alan, Rainbow isimli 39,95 m J sınıfı süper yata ödülünü takdim etti. D-Marin Marinalar Grubu ayrıca, 4 Mayıs Cumartesi 15.00-16.30 saatleri arasında Çırağan Kempinski Palm Court’ta misafirlere geleneksel Türk lezzetlerinin çay eşliğinde sunulduğu ‘Türk Çayı’ daveti düzenledi.

Dünya süper yat endüstrisinin en prestijli medya grubu olarak kabul edilen İngiliz Boat International Media tarafından düzenlenen Dünya Süper Yat Ödülleri’nin gala gecesinin sunuculuğunu, İngiltere’nin tanınan televizyon haberleri sunucusu Natasha Kaplinsky üstlendi. Süper yat sahipleri ve uluslararası süper yat sektörünün ileri gelen şirketlerinden oluşan yaklaşık 600 özel davetlinin katıldığı gecede, kazananlar Neptün Heykeli ile ödüllendirildi. Galada, Baccarat tarafından özel olarak tasarlanan 17 Neptün Ödülü ve 3 adet Jüri Özel Ödülü sahiplerine takdim edildi.

Endüstrinin en önemli ödüllerinden biri sayılan Dünya Süper Yat Ödülleri, bağımsız bir jüri tarafından, o yıl içinde üretilen yatların çeşitli kategorilerde değerlendirilmesi sonucu veriliyor.

Kaynak: virahaber.com


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Kiralık Yelkenli Teknede İdareli Su Kullanımı

Kiralık Yelkenli Teknede İdareli Su Kullanımı

Yelkenlide Su Kullanımı Yelkenli teknelerdeki su tankları kapasitesi, günlük kullanıma alışkın olduğumuz gibi kullanım için yeterli değildirler. Her denize girdikten sonra duş alınması, musluğu çok açık bırakarak bulaşıkların yıkanması, suyunuzun belkide 2 gün içinde bitmesine yol açabilir. Sadece koylarda konaklamalı seyir planınız varsa suyu idareli kullanmalısınız. Su yapıcı gibi sistemler,...