Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

CORUM saatleri Bosphorus Cup 2013’ü gösteriyor

Dünyaca ünlü İsviçre’li saat markası CORUM, 1960’larda geliştirilen ve markanın amiral gemisi olarak da nitelendirilebilen “Admirals Cup” koleksiyonunda yer alan “Admirals Cup 44 Chrono Centro” saatini, Bosphorus Cup organizasyonu için yeniden tasarlayarak koleksiyonuna dahil etti. 

.

corum 
Türkiye’ye özel sadece 99 adet limitli olarak üretilen; COSC sertifikalı, otomatik, merkezi kronograf fonskiyonlu ve 42 saat güç rezervine sahip olan “Bosphorus Cup 44 Chrono Centro” , 44 mm, siyah pvd kaplı çelik kasasıyla da dikkat çekmektedir. 

Kadranı özel olarak Bosphorus Cup renklerinde tasarlanan ve antireflekt safir kristal arka kapağında organizayonun kupa tasarımı yer alan “Bosphorus Cup 44 Chrono Centro”, İsviçre’deki saat ustalarının mükemmel elişçiliği ile üretilmiştir.  Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .