Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Slovenya'yı almaya geldik!

BMW Sailing Cup International Final’ine katılma hakkı kazanan Deniz Giray, Mert Pekiçten, Güray Zünbül, Görkem Aybar, Erdi Tosun ve Ateş Çınar’dan oluşan ekip bu sabah Slovenya’ya vardı ve Facebook’ta bu fotoğrafla beraber “Slovenya’yı almaya geldik!” mesajı yayınladı. 

.

bmwfinal  

İstanbul’da düzenlenen BMW Bosphorus Sailing Fest tüm yelken tutkunlarını 5 Mayıs Pazar günü bir araya getirdi.  IRC sınıflarında genel klasman birincisi ORION ekibi oldu ve 28 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında Slovenya’da düzenlenen BMW Sailing Cup International Final’ine katılma hakkı kazandı. Ekip bu sabah Slovenya’ya vardı ve Facebook’ta bu fotoğrafla beraber “Slovenya’yı almaya geldik!” mesajı yayınladı. 

Ekibe yarışlarda bol şans dileriz.

                        
Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .