Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Gezi Parkı Eylemi, Koç Holding'i vuracak

Başbakan'ın talimatıyla, Koç Holding'in, son 20 gündür devam eden Gezi Parkı Eylemi'nde, göstericilere lojistik destek sağladığı ve Divan Oteli'ni eylemcilere üs olarak kullandırılması nedeniyle, kara listeye aldırdığı öğrenildi.


.

rmk 


 

Gezi Parkı Eylemi, Koç Holding iştiraklerini vuracak

Başbakan Erdoğan'ın talimatıyla, Koç Holding'in, son 20 gündür devam eden Gezi Parkı Eylemi'nde, göstericilere lojistik destek sağladığı iddiası ve Koç Grubu'na ait Divan Oteli'ni eylemcilere üs olarak kullandırılması nedeniyle, kara listeye aldırdığı öğrenildi.

Gezi Parkı Eylemi'nde, etrafı yakıp yıkan ve polise mukavemette bulunan göstericilere, Koç Holding'e ait Divan Oteli'nin açılması, Başbakan'ı çileden çıkardı. Başbakan Erdoğan dün Kazlıçeşme'de yaptığı konuşmada "Teröre destek veren ve otelini eylemcilere açanlar bunun hesabını verecek" sözü üzerine, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, MİLGEM Proje'si dahilinde 6 korvet ihalesini kazanan RMK Marine Tersanesi'nin sözleşmesini askıya alacağı öğrenildi.

Konu ile ilgili Deniz Haber Ajansı muhabirlerinin aldığı bilgiye göre, Savunma Sanayi Müsteşarlığı'nın, MİLGEM Projesi dahilinde RMK Marine Tersanesi'nde inşa ettireceği 6 savaş gemisinin sözleşmesini imzalamayacağı ve gerekçe olarak, Sahil Güvenlik Komutanlığı'na inşa edilen Arama Kurtarma botlarının, zamanında teslim edilmemesi gösterileceği kaydedildi.

Haber: Recep Canpolat - Deniz Haber Ajansı

www.denizhaber.com.tr (ÖZEL HABER)


Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .

Kiralık Yelkenli Teknede İdareli Su Kullanımı

Kiralık Yelkenli Teknede İdareli Su Kullanımı

Yelkenlide Su Kullanımı Yelkenli teknelerdeki su tankları kapasitesi, günlük kullanıma alışkın olduğumuz gibi kullanım için yeterli değildirler. Her denize girdikten sonra duş alınması, musluğu çok açık bırakarak bulaşıkların yıkanması, suyunuzun belkide 2 gün içinde bitmesine yol açabilir. Sadece koylarda konaklamalı seyir planınız varsa suyu idareli kullanmalısınız. Su yapıcı gibi sistemler,...