Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Teknik Bakım Firmaları 

______________________________________________________

 İstanbul 

Marineist Kalamış 

0216 346 44 46

www.marineist.com 
Espiga Yachting Pendik 

0216 375 11 12

www.espigayachting.com 
Pendik Yat Marin Pendik 

0216 584 29 30 

www.pendikyachtmarin.com
Kartal Yat Pendik    0216 511 40 46    - 
ACK Marin Pendik 0216 491 35 73 www.ackmarin.com 
AK Yelken Ltd. Kalamış  0216 541 41 31 info@akyelkenltd. com 
Edige Marine Ataköy 0212 560 78 14 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________

Ayvalık 

Uzman Marine Ayvalık 

0266 331 04 30 

gumancanatan@hotmail. com
       

 

 

 _____________________________________________________________________

Çeşme 

Barog Marine Çeşme 

0232 712 81 00 

www.barog.com.tr
Çeşme Marine Çeşme 

0232 712 60 59 

Gena Yachting Alaçatı  0232 716 09 10  www.gena-yacht.com 
Mada Marine Çeşme  0232 461 01 04  www.madamarine.com 
TamBak Bakım Çeşme  0232 712 07 00 tambak@outlook .com 
Ateş Marin Çeşme  0232 712 32 92  www.atesmarin.com.tr

 

 

 

 

 _____________________________________________________________________

Sığacık 

Rodos Makina Sığacık 

0232 479 08 55 

www.rodosmakina.com 
 

 

 

 _____________________________________________________________________

Kuşadası 

KYS Yachting Kuşadası

0256 618 35 07 

www.kys-electronic.com 
Özbek Yacht Servis Kuşadası   0256 618 22 52 ozbekyatltd@mynet .com 
Ustaoğlu Denizcilik Kuşadası  0256 618 00 43  ustaogluyacht@hotmail .com 
Yakamoz Denizcilik Kuşadası  0256 622 16 10  
YT Marine  Kuşadası  0256 618 26 79  -

 

 

 

 

 _____________________________________________________________________

Didim 

yachtWORKS Service Didim 

0256 813 52 44  

www.yachtworks.info 
Nautica Denizcilik Didim  0256 813 14 16  www.nautica.com.tr 

 

_____________________________________________________________________

Bodrum 

Tezmarin Service Turgutreis

0252 382 52 53

bodrumservice@tezmarin .com 
Alfa Marine Yalıkavak 0252 385 47 94  
Mehmet Bilgin Turgutreis 0252 382 96 10 -
ANT Yacht Service Bodrum  0252 316 85 87  atillaant@mynet .com 
yachtWORKS Turgutreis 0252 382 44 45  info@yachtworks .info 
Pupa Yacht Bodrum  0252 316 23 98  info@pupa .com.tr 
Aganta Service İçmeler  0252 313 92 71  aganta2000@hotmail .com 
Ağan Tur Shipyard  İçmeler   0252 316 51 56  www.agantur.com  
Bodrum Mechanic İçmeler  0252 316 11 84   -
Ege Boatyards İçmeler 0252 313 26 55 www.egeyat.com.tr 
Gino Group Bodrum  0252 316 21 66  www.ginogroup.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________

Marmaris 

Marlin Yacht Service Marmaris

0252 412 14 41

www.marlin.com.tr 
Pupa Yacht Marmaris 0252 413 18 53 www.pupa.com.tr  
Top Leisure Marmaris 0252 413 71 16 www.jeanneau.net 
TMS Marmaris  0252 422 00 31  www.tms-marmaris.com 
Alev Yatçılık Marmaris 0252 412 17 12 www.alevyacht.com
Mıknatıs Yachting Marmaris 0252 412 32 07  www.miknatisyat.com.tr
Gözde Yachting Marmaris  0252 413 39 81 www.gozdeyachting.com
Anfora Yachting Marmaris   0252 413 00 96  www.yatmalzemeleri.com   
Anker Marina Marmaris  0252 422 02 40  www.ankermarina.com 
Demir Marine  Marmaris 0252 413 89 34 ilhan@demirmarine. com
Neta Marin  Marmaris 0252 412 11 49 www.netamarine.net 
Salpa Marin Marmaris 0533 553 15 29  turgayince@salpamarine. com
Mobile Marine Marmaris 0252 413 33 63  ugur@mobilemarin. net
MCM Yat Service Marmaris 0252 517 02 48  mcm-yachtmanagement. com
Çetin Marin Marmaris 0252 413 64 61  
Poseidon Yat Servis Marmaris 0252 412 02 58  serdar@poseidonyachtservice. com
Güven Marine Marmaris 0533 420 00 64 guvenmarine@gmx. com
Nes Marin Marmaris 0252 412 16 37 info@nesmarin. com 
Derya Marine Marmaris 0252 412 52 25 deryamarine@superonline. com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________

Göcek  

Sirena Marine  Göcek 

0252 645 18 62 

www.azuree.com.tr 
EGG Yachting Göcek  0252 645 27 42 techics@eggyachting. com 
Blues Yachting Göcek  0252 645 20 66 www.bluesyachting.com 
Ertekin Yachting Göcek   0252 645 21 14  www.ertekinyachting.com
CNL Yatçılık Göcek  0252 645 27 74 www. cnlyacht.com
Thames Yachting Göcek  0252 645 25 76  info@thamesyachting. com
Emek Marin Göcek 0252 645 24 68  www.emekmarin.com 
Neta Yacht Göcek  0252 645 29 16  www.netayacht.com 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________

Fethiye  

V Marine Fethiye 

0252 612 45 67  

guclu@vmarine. net 

 

_____________________________________________________________________

Finike 

Antalya Gemi Fethiye 

0242 855 33 70

info@antalyaboat. com 

 

_____________________________________________________________________

Kaş 

Antalya Gemi Fethiye 

0242 855 33 70

info@antalyaboat. com 

Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .