Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

"Balık Ağ(a)lara Takıldı" 26 Mayıs'ta Heybeliada'da

Foto muhabiri Kadir Can'ın eserlerinden oluşan "Balık Ağ(a)lara Takıldı" adlı sergi, 26 Mayıs'ta Heybeliada'da açılacak.

.

balikagalaratakildi 

 

 

 

 

Adalar Müzesi'nden yapılan açıklamaya göre, sergide, Marmara ve Karadeniz'de, kontrolsüz avcılığın canlı yaşamı üzerinde yarattığı tahribat, foto muhabiri Kadir Can'ın objektif ve kaleminden sunuluyor.

Sergi, 1970 yılı öncesi ve sonrasını, çarpıcı fotoğraflarla karşılaştırıyor.

Doğal yaşamın eski dengesine kavuşmasına dair bilinç oluşturmayı amaçlayan sergi, 26 Mayıs - 30 Ekim'de Adalar Müzesi Heybeliada İskele Açık Sergi alanında ziyaret edilebilecek.

Kaynak: cnnturk.com

 

 

 


Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .