Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Sirena Marine Başarısı 

Türkiye'nin en büyük yat üretici Sirena Marine; İngiliz ünlü yelkencilik dergisi Sailing Today'in düzenlediği ödül töreninde ''Yılın Üreticisi'' seçildi. 

.

euphoria54sirena 

ipek Kıraç yönetimindeki Sirane Marine “Yılın Üreticisi”seçildi


Kıraça Grubu şirketlerinden ve Türkiye’nin en büyük yat üreticisi Sirena Marine, İngiliz Sailing Today dergisinin 2015 yılı ödüllerinde “Yılın Üreticisi” seçildi.


sirenamarineodul2


Bursa, Orhangazi’deki Sirena Marine fabrikasının kendi tasarım ve mühendislik ekiplerinin üstün tasarım ve yüksek kalite standardındaki üretimi ile aldığı ödül 11 Eylül’de Southampton Boat Show’da yapılan törende Sirena Marine ekibi adına Patrick Lilley'e verildi. Ödül, denizcilik sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan bir jüri tarafından, geçtiğimiz yıl yeni model lansmanları, başarılı satış sonrası hizmetleri ve pazarlama operasyonları yürüterek dikkat çeken üreticiye veriliyor. 


sm.patrick.lilley


Derginin editörü Sam Fortescue ödül töreninde yaptığı konuşmada; “Adaylar arasından oybirliğiyle Sirena Marine seçildi. 2013’ün son aylarından bu yana dergimizde de test yazısına yer verdiğimiz Azuree 46 ve Azuree 33C ile gösterişli Euphoria 54’ün yanı sıra üretimi devam eden Euphoria 68 ve 2016 yılında üretimi planlanan Euphoria 84 ile lansman telaşı hiç bitmeyecek gibi görünüyor. Sirena Marine, 2006 yılında üretime başlayan bir şirket olarak yüksek kaliteli yelkenli markalarıyla büyük bir başarı yakaladı. Daha fazlası için sabırsızlanıyoruz.” dedi. 


Sirena Marine'nin ürettiği yelkenliler Japonya, Avustralya, Hong Kong, İngiltere, Amerika, İtalya, Almanya, Yunanistan, Çin, Slovenya, Hırvatistan başta olmak üzere tüm dünyada kullanılıyor. 


euphoria54

EUPHORİA 54 Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...