Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Kıçtan Takmalara Dikkat!

Bodrum'da çalınan 9 adet dıştan takma tekne motoru, bir iş yerinde polis tarafından ele geçirildi. Gümbet mahallesinde ele geçirilen motorların sahiplerine ulaşan ekipler, motorları sahiplerine teslim ettiler. 

.

kictantakmamotor 

Bodrum ilçesinde, tekne motoru hırsızlığı yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 5 kişiden 3'ü, tutuklandı. Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ilçede son dönemlerde yaşanan tekne motoru hırsızlığı nedeniyle çalışma başlattı.

Yürütülen çalışmalar kapsamında Gümbet Mahallesi'ndeki bir iş yerine baskın düzenleyen ekipler, depoda çalıntı 9 tekne motoru ele geçirdi. Olayla ilgili E.N, O.D, A.Ü, E.T. ve A.B'yi gözaltına alındı.

Tekne sahiplerine tek tek ulaşan emniyet güçleri, motorları sahiplerine teslim etti. Yalıkavak Mahallesinde, Kurban Bayramı öncesinde motoru çalınan, İstanbul Emniyet Müdürlüğünden emekli polis başmüfettişi Naci Kumaş, şüphelileri yakalayarak tekne motorunu bulan polislere teşekkür etti. Emniyetteki ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 5 kişiden O.D, A.Ü. ve E.T. tutuklanırken, E.N. adli kontrol şartıyla, A.B. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 

Kaynak : Anadalu Ajansı

Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...