Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Kıçtan Takmalara Dikkat!

Bodrum'da çalınan 9 adet dıştan takma tekne motoru, bir iş yerinde polis tarafından ele geçirildi. Gümbet mahallesinde ele geçirilen motorların sahiplerine ulaşan ekipler, motorları sahiplerine teslim ettiler. 

.

kictantakmamotor 

Bodrum ilçesinde, tekne motoru hırsızlığı yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 5 kişiden 3'ü, tutuklandı. Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ilçede son dönemlerde yaşanan tekne motoru hırsızlığı nedeniyle çalışma başlattı.

Yürütülen çalışmalar kapsamında Gümbet Mahallesi'ndeki bir iş yerine baskın düzenleyen ekipler, depoda çalıntı 9 tekne motoru ele geçirdi. Olayla ilgili E.N, O.D, A.Ü, E.T. ve A.B'yi gözaltına alındı.

Tekne sahiplerine tek tek ulaşan emniyet güçleri, motorları sahiplerine teslim etti. Yalıkavak Mahallesinde, Kurban Bayramı öncesinde motoru çalınan, İstanbul Emniyet Müdürlüğünden emekli polis başmüfettişi Naci Kumaş, şüphelileri yakalayarak tekne motorunu bulan polislere teşekkür etti. Emniyetteki ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 5 kişiden O.D, A.Ü. ve E.T. tutuklanırken, E.N. adli kontrol şartıyla, A.B. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 

Kaynak : Anadalu Ajansı

Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi

San Gimignano Gezi Rehberi  Adını oldukça sık duyduğumuz bu kasabayı internetten araştırdığımızda ilgimizi çeken bir fotoğraf ve bilgi bulamadık. Ne üzüm bağları olduğundan, ne şaraplarından ne kulelerinden ne de daracık harika sokakları olduğunun farkında değildik.  .  

Ayvalık - Çeşme Arası Seyir

Ayvalık - Çeşme Arası Seyir

Ayvalık – Çeşme Arası Seyir Ayvalık – Çeşme arasında güneye doğru seyir genellikle sakin geçecektir. Kuzeyli rüzgarlar hakimse, Midili Adası’na yakın seyirden sonra, Karaburun’a kerteriz alabilirsiniz. Ayvalık-Çeşme arası AZUREE 33 ile sert hava seyri Bu rotada, 1 Eylül’den sonra yani av mevsiminde, geceleri balıkçıların gözleri kör eden ışıklı teknelerine dikkat...