Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Türkiye Pirat Ligi Ödülleri Verildi

Türkiye Pirat Ligi’nin ödül töreni Suadiye Yelken Kulübü evsahipliğinde, 21 Ekim 2015 Çarşamba günü, Suadiye Beyaz Fırın’da gerçekleştirildi. Ödül törenine yelken dünyasının önemli isimleri ve bütün sezon pirata destek olmuş sporcular, kulüp yöneticileri ve hakemler katıldılar. 

.

piratligi 


Törene Türkiye Yelken Federasyonu’nu temsilen Türkiye Yelken Federasyonu As Başkanı Naci Kuriş, TYF İcra Kurulu Üyesi Güven Turan, TYF Pirattan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Turunç, TYF Yönetim Kurulu Üyesi Naci Toksoy katıldılar.


piratligi2


Ödül Töreninin sunuculuğunu yarış sekreteri Semra Baykurt üstlendi. Ödül töreni TYF Pirat Sınıf Komitesi Başkanı Prof. Dr. İrfan Papila’nın açılış konuşmasıyla başladı. Ardından TYF Pirattan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Turunç ve evsahibi Suadiye Y.K. Başkanı Bülent Suda konuşmalarını yaptılar. Ardından da ödül dağıtımına geçildi. 


Türkiye Pirat Ligi Sonuçları 


1) Murat Suntay - Haluk Suntay - Gökmen Eriş (İYK)


2) Burak Cora - İrfan Papila (FB)


3) Alper Ekim - Atakan Denizer (İYK) 

Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...