Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Kuş Geçimi Fırtınası   

Takvime göre her yıl 2 Kasım'da beklenen kuş geçimi fırtınası erken ve çok etkili geldi. Önümüzdeki 3 gün boyunca Marmara, Kuzey Ege, Güney Ege ve Karadaeniz'de kuvvetli fırtına bekleniyor. Denizcilere dikkat uyarısında bulunuyoruz. 

.

firtina2015ekimsonu-1 


1 Kasım 2015 Pazar 


Marmara ve Kuzey Ege'de kuvvetli fırtına, Karadeniz'de fırtına, Güney Ege'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.


Karadeniz Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, doğusu sağanak yağışlı Rüzgar: Batı Karadeniz'de kuzeydoğudan 6 ila 8, Doğu Karadeniz'de kuzey ve kuzeydoğudan 4 ila 6, öğle saatlerinden sonra 4 ila 6, doğusu batı ve güneybatıdan 6 ila 8, öğle saatlerinden sonra 4 ila 6 kuvvetinde Dalga: 3,0 ila 4,0m Görüş: iyi, yağış anında orta.


Marmara Hava Durumu: Parçalı bulutlu Rüzgar: Kuzeydoğudan 7 ila 9 kuvvetinde Dalga: 4,0 ila 5,0m Görüş: zayıf.


Ege Hava Durumu: Parçalı bulutlu Rüzgar: Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğudan 7 ila 9, Güney Ege'de kuzey ve kuzeydoğudan 5 ila 7, güneyi 3 ila 5 kuvvetinde Dalga: 2,0 ila 3,0m kuzeyi 4,0 ila 5,0m Görüş: iyi, kuzeyi zayıf.


Akdeniz Hava Durumu: Parçalı bulutlu Rüzgar: Kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5, yer yer 4 ila 6 kuvvetinde Dalga: 1,0 ila 2,0m, yer yer 2,5m Görüş: iyi 

Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .