Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Hırvatistan'da D-Marin'e Ödül

D-Marin Hırvatistan’ın turizm sektörü açısından en önemli organizasyonu olarak kabul edilen “Hırvatistan Turizm Günleri” kapsamında iki ödül kazandı. 

.

d-marinhirvatistan2015odul-1 


D-Marin bünyesinde yer alan Hırvatistan’ın en büyük marinası D-Marin Dalmacija Hırvatistan Turizm Bakanlığı, Hırvatistan Turizm Kurulu ve Hırvatistan Ticaret Odası tarafından organize edilen ve Hırvatistan’ın turizm sektörü açısından en önemli organizasyonu olarak kabul edilen “Hırvatistan Turizm Günleri” kapsamında iki ödül kazandı. 


d-marinhirvatistan2015odul-2


Adriyatik’in eşsiz manzarasında yer alan D-Marin Mandalina ise aynı organizasyonda Orta Ölçekli Marina Kategorisi Ödülü'ne layık görüldü. Cennet doğasıyla büyüleyen Hırvatistan’ın en büyük marinası D-Marin Dalmacija ile Adriyatik’in eşsiz manzarasında konumlanan D-Marin Mandalina başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.yeni başarılar elde etmeye devam ediyor.


D-Marin Dalmacija, Hırvatistan Turizm Bakanlığı, Hırvatistan Turizm Kurulu ve Hırvatistan Ticaret Odası tarafından hayata geçirilen “Hırvatistan Turizm Günleri”nden “The Tourims Flower – Quality for Croatia, Yılın Marinası” ve Büyük Ölçekli Marina Kategorisi ödülleriyle dönmenin gurunu yaşıyor. Aynı organizasyonda D-Marin Mandalina da bu başarıyı pekiştirerek Orta Ölçekli Marina Kategorisi Ödülü'nü kazandı. The Tourims Flower – Quality for Croatia ve Büyük Ölçekli Marina Kategorisi ödüllerine layık görülen D-Marin Dalmacija ile Orta Ölçekli Marina Kategorisi Ödülü'nü kazanan D-Marin Mandalina adına ödülü, D-Marin Marinaları Hırvatistan Bölge Direktörü Bozidar Duka aldı.


d-marinhirvatistan2015odul-3


Toplamda 7 farklı kategorinin yer aldığı yarışmada, 28 ödül dağıtıldı. Ödüller Hırvatistan Turizm Bakanı, Hırvatistan Başbakan Yardımcısı, ilgili bakanlar, Hırvatistan Ulusal Turizm Kurulu Direktörü, Turizm Bakanlığı Başkan Yardımcısı ve Hırvatistan Ticaret ve Finans Odası Başkanı tarafından takdim edildi. Turizm profesyonelleri bir araya geldi Hırvatistan’ın turizm sektörü açısından en önemli organizasyonu olarak kabul edilen “Hırvatistan Turizm Günleri” 13-14 Ekim tarihleri arasında düzenlendi. Turizm profesyonellerinin bir araya geldiği organizasyonda 2016 yılının turizm sektörü açısından değerlendirmesi ve planlanan aktiviteler ile ilgili fikir alışverişi gerçekleştirildi.


Kaynak : Anadolu Ajansı 

 
 

Çok Okunanlar

B14

B14

B14           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 2 120 - 140 kg Julian Bethwaite 1986 Fiber (GRP) 0 4.25 m 3.80 m 12.00 m2 5.20...

Byte

Byte

Byte           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapezci sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 1 - Ian Bruce - Fiber (GRP) 0 3.70 m 1.30 m 5.40 m2 - - 45 kg...

Europe

Europe

Europe           İsaf derecesi  Ekip sayısı Ekip ağırlığı Tasarımcı Tasarım yılı Malzeme Trapez sayısı Uzunluk Genişlik Ana yelken alanı Flok yelken alanı Balon yelken alanı Tekne ağırlığı Uluslararası 1 50 - 75 kg Alois Roland 1960 Fiber (GRP) 1 3.35 m 1.34 m 7 m2 -...