Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

Audi Sonbahar Yarış Haftası

Türkiye Yelken Federasyonu desteğiyle Göcek Yat Kulübü tarafından 13’üncüsü düzenlenen ve ilk kez Audi’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Audi Sonbahar Göcek Yarış Haftası’nda ’10 Kasım Atatürk Kupası’, bir yıl aradan sonra yine “Courrier Du Coeur” teknesi ile Andrey Arbuzov’un oldu.

.

audigocekregatta2015 Audi Sonbahar Yarış Haftası Türkiye Yelken Federasyonu desteğiyle Göcek Yat Kulübü tarafından 13’üncüsü düzenlenen ve ilk kez Audi’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Audi Sonbahar Göcek Yarış Haftası’nda ’10 Kasım Atatürk Kupası’, bir yıl aradan sonra yine “Courrier Du Coeur” teknesi ile Andrey Arbuzov’un oldu.


audigocekregatta2015-2


Hedeflenen 5 yarışı tamamlama başarısını bir kez daha ortaya koyan yarış komitesi, son yarışın ardından overall ilk 3’lerini ilan etti.


Bu sonuçlara göre;


IRC sınıflarında,


1. gurupta St.ANNA teknesi ile Mikhail Kadetov ve ekibi

2. gurupta Karavida teknesi ile Alp Doğuoğlu-Cihan Ünsal ve ekibi,

3. gurupta We Gizmo teknesi ile Tolga Sevinç-Jock Blair ve ekibi, IRC Charter sınıflarında,

4. grupta Red Zeppelin teknesi ile Maksim Taranov ve ekibi,

5. grupta Loreley teknesi ile Viktor Zakharov ve ekibi,


CHARTER sınıfında ise, 


Blue Moon teknesi ile Bob Pettigrew ve ekibi, Audi Overall Kupası’nı kazandılar.


audigocekregatta2015-3


Doğuş Grubu, Audi, D-Marin, ERGO Sigorta ve E.G.G. Yachting adına düzenlenen gün yarışlarında ödül kazanan yelkenciler kupalarını, 6 Kasım Cuma günü D-Marin Göcek Marina’da yapılan ödül töreniyle aldılar. Aynı zamanda yarış haftasının kapanış günü olan son gecesinde, AUDI Overall kupalarınıda teslim alan ekipler Türkiye’nin en çok dinlenen yabancı müzik radyosu Power FM DJ performansı eşliğinde eğlenceli bir sonbahar molasıyla yorgunluklarını attılar.


Kaynak : TYF